5/5

SAMOYED

5/5
5/5

A Gift For Melody Samssie

5/5

Alkhabor Almira A GIFT FOR MELODY SAMSSIE

Imię domowe: Pushkin

Data urodzenia: 24.04.2021

Ojciec: POKORITEL SERDETS s Hutora Dykanki

Matka: Alkhabor Almira ESENYA

Hodowca: Alyona Makarova

Właściciel: Ilona Kacprzak

Import: Rosja

5/5

Opis

5/5

Dlaczego Pushkin pojawił się w naszym domu? Bardzo długo rozmawialiśmy na temat wyboru kolejnego reproduktora do naszej hodowli. Gdy decyzja zapadła, obejrzeliśmy setki rodowodów planowanych miotów. Dyskutowaliśmy z bardziej doświadczonymi hodowcami.
Chcieliśmy by psiak w pełni spełniał nasze oczekiwania. Wtedy została polecona mi hodowla Alkhabor Almira. Po rozmowie z hodowczynią uznaliśmy, że Pushkin to pies jakiego poszukujemy.

Ojciec Pushkina jest psem zaprzęgowym i pracującym. Liczymy więc, że chłopak odziedziczy geny po ojcu, gdyż hobbystycznie zajmujemy się psim zaprzęgiem. Przede wszystkim kierując się również w wyborze kolejnego samoyeda mocno stawialiśmy na charakter szczenięcia. Zależy nam by psy w naszej hodowli miały łagodne usposobienie, były przyjazne i nie przejawiały dominacji. I wybór okazał się idealny, gdyż Pushkin emanuje radością.

Najbardziej urzekło nas to jak bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Gdy zostawiamy psy same, po powrocie Pushkin bardzo długo się żali i skarży, a robi to w tak cudowny sposób poprzez różnego rodzaju pomruki.
Uwielbia wszystkich obdarowywać miłością, zarówno przytula się do nas, jak i liże wszystkie pozostałe nasze psy.

Cieszymy się bardzo, że tak szybko się zaaklimatyzował w naszym domu, złapał kontakt z wszystkimi domownikami. On i niewiele starsza od niego Lili są najlepszymi kompanami do zabawy, wszystko robią wspólnie.
Czasem wydaje mi się, że Pushkin uważa się za tak samo dużego psa jak Lili i chce jej dorównać we wszystkim.

Pushkin to pies, który wyrośnie na pięknego przedstawiciela swojej rasy. Mamy ogromną nadzieję, że osiągnie wiele na ringach wystawowych, ale przede wszystkim będzie wspaniałym reproduktorem, który zostawi po sobie rewelacyjne potomstwo.

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish