5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Plany hodowlane - wiosna 2024

5/5

Przyjście na świat maluszków w naszej hodowli to bardzo ważne dla nas wydarzenie. Przeżywamy każdy dzień ciąży, jak i każdy nowy dzień wkraczania w dorosłe życie szczeniaków. Dokładamy wszelkich starań by ciąża przebiegała bez zakłóceń, zawsze jesteśmy pod stałą kontrolą weterynarzy.

Nasze mioty są bardzo przemyślane, gdyż wiemy jakie cechy wyglądu i temperamentu chcielibyśmy uzyskać u szczeniąt.

Miło nam poinformować, że dnia 6.02.2024 przywitaliśmy na Świecie 3 dziewczynki i 1 chłopca. Mamą została po raz pierwszy Chacha, suczka urodzona w naszej hodowli. Jest to drugie pokolenie z naszym przydomkiem.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt z tego skojarzenia.

Ojcem został Pushkin:
PUSHKIN
5/5
Alkhabor Almira A GIFT FOR MELODY SAMSSIE
ED 0/0, HD –A
eyes clean

Młodzieżowy Czempion Polski

Młodzieżowy Czempion Albanii

Młodzieżowy Czempion Rumuni

Otwarty Czempion Polski

Otwarty Interczempion

 
Pushkin z eksterieru i wyglądu przypomina swojego ojca, jest wysokim samoyedem.  Jest bardzo rodzinny i przyjazny. Dzieci mogą z nim robić dosłownie wszystko.  Pushkin lubi również szczenięta, jest dla nich wyrozumiały i się z nimi bawi. 

 

Mamą została suczka z naszej hodowli:
CHACHA
5/5
Melody Samssie DANCING QUEEN CHACHA
ED 0/0, HD –A
eyes clean
profil DNA

Otwarty Czempion Polski

 
Chacha jest bardzo przyjazną i otwartą suczką. Jest również bardzo delikatna w swoim bycie. Chacha ma cudowny charakter, bardzo rodzinna, uwielbia spacery oraz zabawy z innymi psami.

 

Chłopak 

Dziewczynka różowa 

Dziewczynka pomarańczowa 

Dziewczynka fioletowa 

Wszystkie maluchy są zarezerwowane. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt z kolejnego miotu.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i rezerwacji szczeniąt.

Jesteśmy domową hodowlą, a naszym głównym celem jest znalezienie kochających właścicieli dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Wszystkie szczenięta z naszej hodowli mieszkać będą z nami w domu, jak pozostałe nasze psy, dzięki czemu zadbamy o ich socjalizację, zaznajamiając je z wszelkimi bodźcami, ucząc podstawowych czystości, tym samym przygotowujemy je do życia w nowych domach.
Maluszki opuszczając naszą hodowlę będą posiadały aktualną książeczkę zdrowia, metrykę ZKwP, na podstawie której wyrabia się rodowód, będą zachipowane, odrobaczone i zaszczepione adekwatnie do wieku. Dodatkowo wszystkie szczenięta będą zaopatrzone w wyprawkę:
  • jedzenie przez pierwsze tygodnie życia
  • miski
  • zabawki
  • smycz, obrożę
  • kocyk
  • pamięć USB ze zdjęciami i filmami z pierwszych tygodni życia.
Przyszłym właścicielom szczeniąt z naszej hodowli oferujemy stałą pomoc i konsultacje związane z odchowem szczeniąt. Bardzo nam zależy na dobrym kontakcie z obecnymi i przyszłymi właścicielami naszych szczeniąt, by móc wiedzieć jak maluchy dorastają i radzą sobie w nowych domach.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na facebook’u:

Zachęcamy do kontaktu.

Melody Samssie | FCI kennel

EnglishPolish