5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Plany hodowlane - wiosna 2023

5/5

Przyjście na świat maluszków w naszej hodowli to bardzo ważne dla nas wydarzenie. Przeżywamy każdy dzień ciąży, jak i każdy nowy dzień wkraczania w dorosłe życie szczeniaków. Dokładamy wszelkich starań by ciąża przebiegała bez zakłóceń, zawsze jesteśmy pod stałą kontrolą weterynarzy.

Nasze mioty są bardzo przemyślane, gdyż wiemy jakie cechy wyglądu i temperamentu chcielibyśmy uzyskać u szczeniąt.

Kolejny miot planujemy na wiosnę 2023 roku.

Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt z tego skojarzenia.

Na ojca szczeniąt wybraliśmy reproduktora z naszej hodowli:
PUSHKIN
5/5

Alkhabor Almira A GIFT FOR MELODY SAMSSIE

ED 0/0, HD –A
eyes clean
gonio correct
Młodzieżowy Czempion Albani
Młodzieżowy Czempion Polski
Młodzieżowy Czempion Rumuni
Pushkin charakteryzuje się przede wszystkim swoim wysokim wzrostem. To młody pies, który dopiero rozpoczyna swoją karierę wystawową. Mimo wieku już został doceniany przez sędziów w klasie młodzieży.  Wydaje się, że to wieczne dziecko w wielkim ciele. Jak na samoyeda jest bardzo posłuszny, na spacerach przywołany bez problemu wraca.  
Mamą zostanie suczka z naszej hodowli:
CANDY
5/5
Melody Samssie AMAZING CANDY
ED 0/0, HD –A
eyes clean
gonio correct

Czempion Macedonii

Grand Czempion Macedonii

Czempion Mołdawii

Grand Czempion Mołdawii

Czempion Basarabii

Zwycięzca Mołdawii

 Otwarty Międzynarodowy Czempion
 
Candy jest suczką o pozytywnym nastawieniu do świata, ceni sobie spokój i ciszę. Wychowywana od małego w towarzystwie owczarków australijskich, nauczyła się od nich posłuszeństwa, przywołania na zawołanie, czy chęci wykonywania komend i sztuczek. Jak na suczkę oraz swój młody wiek osiągnęła już bardzo dużo w ringu. Wyróżnia ją przepiękne, białe futro oraz bardzo łagodny wyraz pyszczka.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i rezerwacji szczeniąt.

Jesteśmy domową hodowlą, a naszym głównym celem jest znalezienie kochających właścicieli dla naszych czworonożnych przyjaciół.
Wszystkie szczenięta z naszej hodowli mieszkać będą z nami w domu, jak pozostałe nasze psy, dzięki czemu zadbamy o ich socjalizację, zaznajamiając je z wszelkimi bodźcami, ucząc podstawowych czystości, tym samym przygotowujemy je do życia w nowych domach.
Maluszki opuszczając naszą hodowlę będą posiadały aktualną książeczkę zdrowia, metrykę ZKwP, na podstawie której wyrabia się rodowód, będą zachipowane, odrobaczone i zaszczepione adekwatnie do wieku. Dodatkowo wszystkie szczenięta będą zaopatrzone w wyprawkę:
  • jedzenie przez pierwsze tygodnie życia
  • miski
  • zabawki
  • smycz, obrożę
  • kocyk
  • pamięć USB ze zdjęciami i filmami z pierwszych tygodni życia.
Przyszłym właścicielom szczeniąt z naszej hodowli oferujemy stałą pomoc i konsultacje związane z odchowem szczeniąt. Bardzo nam zależy na dobrym kontakcie z obecnymi i przyszłymi właścicielami naszych szczeniąt, by móc wiedzieć jak maluchy dorastają i radzą sobie w nowych domach.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na facebook’u:

Zachęcamy do kontaktu.

Melody Samssie | FCI kennel

EnglishPolish