5/5

SAMOYED

5/5
5/5

O nas

5/5

Hodowla Melody Samssie
jest hodowlą samoyedów
i owczarków australijskich,
została zarejestrowana w Związku
Kynologicznym w Polsce,
oddz. Warszawa
w marcu 2019 roku.

Nasza hodowla powstała przede wszystkim z miłości do psów i pasji do obu ras. Psy zawsze zajmowały ważne miejsce w naszym życiu. Pomysł utworzenia hodowli narodził się po pierwszej wystawie. Przeżywamy każde wystąpienie naszych psów na wystawach, jak i cieszymy się z ich sukcesów.

Samoyed

„uśmiechnięty pies północy” ma silny charakter i jest jednocześnie niezależny

Aussie

„pracujący pies o silnym instynkcie” jest psem bardzo posłusznym i łatwym do ułożenia. Jednak pomimo tych różnic obie rasy mają wiele wspólnego: są oddanymi towarzyszami człowieka, przyjazne w stosunku do dzieci, energiczne i lubiące zabawę.

Szczegóły dla przyszłych właścicieli SAMOYEDA:

Jeśli zastanawiacie się jakie psy będą odpowiednie dla dzieci - to przychodzę z pomocą. Warto wiedzieć, że Samoyedy są łagodne, opiekuńcze i chętne do zabawy. Cechuje je przyjazne nastawienie, oddanie i opanowanie. Ale uwaga jeżeli ktoś szuka psa majestatycznego, poważnego i stylowego to na pewno powinien zrezygnować z samoyeda. To psy są bardzo pozytywnie zakręcone, ale przez to tak cudownie kochane. Rozmowa to dla samoyeda coś mocno zakorzenionego, także nie polecam decydować się na tę rasę z myśleniem ”jakoś się go tego oduczy” 🙂 psy te lubią komunikować światu, że istnieją. Lubią się przytulać, mruczeć, dokazywać.

Reasumując Samoyed to pies idealny, ale potrzebuje idealnego dla siebie człowieka. Kogoś kto jest wyrozumiały, nie czuje potrzeby kontroli, lubi rozmawiać z psem i z nim być 🙂 i z nim się cieszyć.

Zachęcamy do kontaktu.

Melody Samssie | FCI kennel

EnglishPolish