5/5

OWCZAREK AUSTRALIJSKI (TYP AMERYKAŃSKI)

5/5
5/5

Amore Mio

5/5

AMORE MIO Melodia Fleita

Imię domowe: Porto

Data urodzenia: 09.08.2020

Ojciec: YARMENTIO BRAOLI iz Doma Korolevoi

Matka: Evra Leone SAMIRA

Hodowca: Ksenia Kuskova

Właściciel: Ilona Kacprzak

Import: Białoruś

5/5

Opis

5/5

Nasze ścieżki przypadkowo się połączyły. Gdy przeglądając rodowody psów z innych hodowli natknęliśmy się na piękne zdjęcia maluchów. To była miłość od pierwszego wejrzenia, a może raczej zdjęcia 🙂 Zadając pytania właścicielce mieliśmy nadzieję, że Porto będzie mógł dołączyć do naszej rodziny. Gdy okazało się, że ten zaledwie kilkudniowy szczeniak jest jeszcze niezarezerwowany, nie zastanawialiśmy się ani minuty. Wiedzieliśmy, że to będzie piękny pies o dobrym uosobieniu po swoich rodzicach.

Z każdym dniem otrzymując zdjęcia i filmy szczeniaka i widząc jak się rozwija, utwierdzaliśmy się tylko w swoim przekonaniu, że robi się coraz piękniejszy. Porto to cały ojciec – Tayler, który jest pięknym przedstawicielem swojej rasy. Wyróżnia go eksterier, piękna budowa i wspaniała szata.

Przed przyjazdem do nas miał okazję być już na swojej pierwszej wystawie na Białorusi, zdobywając wspaniałe opisy i wygrywając tytuł Best Puppy III. Tym samym było to kolejne utwierdzenie, że Porto osiągnie wiele i jest bardzo niezwykły. Tutaj chcieliśmy bardzo podziękować Natali Sablinnie oraz Elenie Sivko (właścicielce Taylera) za tą możliwość i piękną prezentację Porto na wystawie.

Porto jest wesołym psem, który uwielbia się bawić. Urzekł nas swoją zadziornością i stanowczością. Mimo, że jest jeszcze młodym psem, ale sprytem potrafi poradzić sobie z naszymi pozostałymi domownikami, np. zabrać zabawkę, którą sobie upatrzył.

Wiemy, że Porto jeszcze nie raz nas zaskoczy i wniesie wiele radości do naszego życia. Jego radość i wesołość zachwycą pewnie nie jedną osobę. Wspanialszego psa rasy owczarek australijski nie mogliśmy sobie wymarzyć.

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish