5/5

OWCZAREK AUSTRALIJSKI (TYP AMERYKAŃSKI)

5/5
5/5

O nas

5/5

Hodowla Melody Samssie
jest hodowlą samoyedów
i owczarków australijskich,
została zarejestrowana w Związku
Kynologicznym w Polsce,
oddz. Warszawa
w marcu 2019 roku.

Nasza hodowla powstała przede wszystkim z miłości do psów i pasji do obu ras. Psy zawsze zajmowały ważne miejsce w naszym życiu. Pomysł utworzenia hodowli narodził się po pierwszej wystawie. Przeżywamy każde wystąpienie naszych psów na wystawach, jak i cieszymy się z ich sukcesów.

Samoyed

„uśmiechnięty pies północy” ma silny charakter i jest jednocześnie niezależny

Aussie

„pracujący pies o silnym instynkcie” jest psem bardzo posłusznym i łatwym do ułożenia. Jednak pomimo tych różnic obie rasy mają wiele wspólnego: są oddanymi towarzyszami człowieka, przyjazne w stosunku do dzieci, energiczne i lubiące zabawę.

Szczegóły dla przyszłych właścicieli AUSSIKA:

Jeśli zastanawiacie się o nabyciu owczarka australijskiego, musicie wiedzieć, że psy te lubią popiskiwać, mruczeć, poszczekiwać, szczekać, wokalizować, zagadywać, jojczeć. Po prostu są bardzo ekspresyjne w swoim bycie. Cały wachlarz możliwości, który może przyprawiać o ból głowy. Są bardzo otwarte do "swoich" ludzi i trochę nieufne do obcych. Są to psy aktywne, tym samym bardzo wymagające, dlatego też polecam je dla osób lubiących wszelkiego rodzaju sporty. Z powodzeniem startują w agility , frisbee, flyballu. Jeśli szukacie prawdziwego towarzysza i kompana, to stanowczo polecam Australijczyka.

Ich miłość jest obfita, silna, aż po grób. Jeśli przemieścicie się po mieszkaniu, pies się obudzi i przejdzie za wami te 2 metry, by być blisko was.

Zachęcamy do kontaktu.

Melody Samssie | FCI kennel

EnglishPolish