5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Žana

5/5

𝑪𝒐𝒔𝒊𝒏𝒖𝒔 ŽANA

Imię domowe: Lili

Data urodzenia: 5.02.2021

Ojciec: Smiles of Seven Hills DARWIN

Matka: Ladiha’s Bjelkier AURORA BOREALIS

Hodowca: Urška Vadnjal Zvezda

Właściciel: Ilona Kacprzak

Import: Słowenia

5/5

Opis

5/5

Lili nie bez powodu otrzymała takie imię. Co oznacza kwiat lilii? Lilia jest symbolem czystego serca, skromności i radości. I dokładnie taka jest nasza Lilka. Gdy pojawiła się w naszym domu, jej wdzięk i czar urzekł nas od pierwszych chwil.

Jej radość i energia jaką emanuje zarazi nie jedną osobę. Lilka jest bardzo pocieszna. Przez pierwsze dni z zaciekawieniem obserwowała pozostałych domowników, ale z każdym dniem nabierała pewności siebie. To taki diabełek w skórze aniołka, patrzy tymi swoimi słodkimi oczkami, jak by mówiła „nie, to nie ja to zrobiłam, może ktoś inny”. Człowiek patrząc na jej cudowny pyszczek od razu by wszystko jej wybaczył.

Nasze pozostałe psy również wyczuły delikatność Lili i każdy obdarzył ją wielką troską. Dzięki temu ta dziewczyna szybko się zaaklimatyzowała i z każdym dniem nabierała pewności siebie.

Lili to suczka, która jest piękną przedstawicielką swojej rasy. Ma swobodny ruch, delikatny włos, dobry pigment, rewelacyjną postawę. Ale co ważniejsze, prócz wspaniałego wyglądu posiada wyjątkowy charakter. Jak na samoyeda Lili jest bardzo spokojna, nie przejawia tendencji do szczekania, a jej zalety to: radość, przywiązanie, otwartość, brak skłonności do destrukcji.

Jednym słowem Lili jest psem wymarzonym, a my mamy ogromne szczęście, że pojawiła się w naszym domu.

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish