5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Nomarch For Melody Samssie

5/5

Belyi Volk NOMARCH FOR MELODY SAMSSIE

Imię domowe: Nomar

Data urodzenia: 11.11.2019

Ojciec: Belyi Volk LEV TOLSTOY

Matka: Belyi Volk MARGO MON AMUR

Hodowca: Alena Zhukovina

Właściciel: Ilona Kacprzak

Import: Rosja

5/5

Opis

5/5
Wiele godzin, dni, miesięcy upłynęło nim znaleźliśmy odpowiedniego psa do naszej hodowli. To był długi proces i czas intensywnych poszukiwań. Zależało nam, by wybrany pies pasował do pozostałych domowników, a przy tym odznaczał się łagodnym usposobieniem i miał w sobie to coś.

Teraz po zakończonym już okresie adaptacji możemy powiedzieć, że znaleźliśmy wspólny język. Jesteśmy pewni, że Nomarch będzie wiernym przyjacielem i kochanym członkiem naszego stadka.

O jego wyjątkowości świadczy nie tylko eksterier i piękna budowa, ale przede wszystkim sposób bycia. Ten pies uwielbia okazywać radość. Gdy się wita, robi to całym sobą. Cechuje go nad wyraz piękny ruch i postawa. Jest on idealnym przedstawicielem swojej rasy. Ceni sobie przestrzeń i świeże powietrze. Znakomicie odnajduje się w wodzie. Ma rewelacyjny węch, który wykorzystuje w każdej sytuacji, jak np. tropienie.

Reasumując, jego wierność, oddanie i radość zachwycą pewnie niejedną osobę. Jak na pierwszego psa w naszej hodowli, lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć. Nasze serca już dawno temu skradł.
5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish