5/5

OWCZAREK AUSTRALIJSKI (TYP AMERYKAŃSKI)

5/5
5/5

Nobody Else But Me

5/5

Northbay Xsell NOBODY ELSE BUT ME

Imię domowe: Togo

Data urodzenia: 25.10.2022

Ojciec: Morning Mist MIRROR IMAGE AT LIMELITE

Matka: Northbay Xsell MYSTERIOUS WAYS

Hodowca: Heather Parson Herron, Heather Nikole Sells

Właściciel: Ilona Kacprzak

Import: USA

5/5

Opis

5/5

Długo przymierzaliśmy się do sprowadzenia psa ze Stanów. Nim się na jakiegoś zdecydowaliśmy obserwowaliśmy różne hodowle, rozmawialiśmy z hodowcami i studiowaliśmy rodowody. I tak nasza decyzja padła na wybór hodowli Northbay Xsell. Obserwowałam mioty i szczenięta urodzone w hodowli. Gdy zobaczyłam miot w którym urodził się Togo oraz jego rodziców i przodków od razu wiedziałam, że to ten odpowiedni psiak dla naszego planu hodowlanego. 

Wybór imienia był prosty 🙂 Skoro mamy już Balta, więc stwierdziliśmy, że będzie pasować imię Togo. I chyba tym razem był to wybór trafiony w dziesiątkę, gdyż Togo tak jak jego słynny przodek jest bardzo odważnym psem. Nie bał się lotu samolotem.

Cechuje go bardzo duża otwartość do ludzi, wręcz domaga się towarzystwa człowieka. Już od pierwszych minut spędzonych u nas czuł się jak u siebie w domu. Tam gdzie my, tam i Togo! Dosłownie chciałby być wszedzie tam  gdzie my się znajdujemy.  Jak na aussie przystało chodzi za człowiekiem krok w krok.

Bardzo się cieszymy, gdyż Togo ma bardzo ujmujący temperament.  Urzekł nas tym jak bardzo jest grzeczny. Uwielbia się przytulać i rozdawać buziaki. Jest on idealnym przedstawicielem swojej rasy.

Reasumując Togo swoją radością i wyglądem zachwyci pewnie niejedną osobę. Nasze serca skradł od pierwszej minuty, gdy przestąpił próg naszego domu.

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish