5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Never Let Me Go

5/5

Melody Samssie NEVER LET ME GO

Imię domowe: Leon

Data urodzenia: 24.08.2023

Ojciec: Samspring LEON KILLER

Matka: 𝑪𝒐𝒔𝒊𝒏𝒖𝒔 ŽANA

Hodowca: Ilona Kacprzak

Właściciel: Aleksander Barański, Ilona Kacprzak

Kontakt: +48 667 873 224, +48 691 563 536;

5/5

Opis

5/5

Leon to chłopiec, którego od początku planowaliśmy zostawić w naszej hodowli. Jednak gdy decyzja padła, że pozostaje z nami jego siostra znaleźliśmy Leonowo nowy dom. Jednak z powodu alergii właścicielki Leoś do nas wrócił. To był znak, że może jednak powinien zostać psem hodowlanym, gdyż bardzo dobrze rokował.

I tak oto wspólnie z Aleksandrem Barańskim postanowiliśmy, że Leon będzie uczestniczył w wystawach i razem będziemy chcieli chłopca pokazywać na wystawach. Leon z wyglądu przypomina swojego ojca, stąd też dostał imię Leon. Jak na samoyeda jest bardzo grzeczny i cichy, nie szczeka dużo, a przy tym jest ogromnie delikatny w swoim bycie.

O jego wyjątkowości świadczy nie tylko eksterier, ale również piękna budowa i szata. Po rodzicach będzie to duży samoyed z dużą ilością sierści w typie misia. Cechuje go nad wyraz piękny ruch i postawa. Jest on idealnym przedstawicielem swojej rasy.  

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak będzie wspaniały jako dorosły osobnik. Jesteśmy szczęśliwi i dumni, że zasili on rodzinę Melody Samssie.

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish