5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Baikal Pearl

5/5

Winter Sky BAIKAL PEARL

Imię domowe: Kiara

Data urodzenia: 30.04.2017

Ojciec: SMILING SNOWBALL MY MASTERPIECE

Matka: AKLARO HOPE OF HEAVEN

Hodowca: Joanna Kucharska

Właściciel: Ilona Kacprzak

Miot: B

5/5

Opis

5/5

Czy psy mogą się uśmiechać?
Kiara jest żywym dowodem, na to że tak… dla przykładu prezentując się na wystawie potrafi wypatrzeć w tłumie jednego z właścicieli, odwracając się tym samym tyłem do sędziego i patrzy się wtedy na niego tak jak by chciała powiedzieć: ”zobacz jak ładnie mi idzie, jak godnie się prezentuję”.

Moja suczka to niezwykle przyjazny pies, dobry duch naszego domu. Bije od Niej niesamowite ciepło, pozytywna energia, którą „zaraża” innych….:) Jest łagodna, opiekuńcza i chętna do zabawy. Cechuje ją przyjazne nastawienie, oddanie i opanowanie.

Kiara, uwielbia małe dzieci, zawsze biegnie do nich przywitać się merdając mocno ogonkiem. Mogą z nią robić dosłownie prawie wszystko, a ona i tak dalej będzie przyjaźnie nastawiona.
Pomimo swojej siły zachowuje się delikatnie co udowadnia np. podczas zabaw z mniejszymi psami. Również nie lubi agresywnych psów i takie na spacerach omija.
Suczka jest bardzo inteligenta, wydaje mi się że dobrze mnie rozumie – ale nie zawsze chce wykonywać polecenia – mam wrażenie, że poniekąd sama decyduje (np. po co mam robić komendę skoro Pani skończyły się smakołyki????)
Reasumując Kiara jest psem bardzo przez nas kochanym i który umie tą miłość odwzajemnić. Jest ważną częścią naszego domu. Serce jej można skraść okazując dużo czułości.

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish