5/5

OWCZAREK AUSTRALIJSKI (TYP AMERYKAŃSKI)

5/5
5/5

Chryss For Blue Shalimar

5/5

Melody Samssie CHRYSS FOR BLUE SHALIMAR

Imię domowe: Chryss

Data urodzenia: 08.03.2021

Ojciec: QUIET STORM Carcassonne Tolugo

Matka: AUSSIE GINGER Paracortus

Hodowca: Ilona Kacprzak

Właściciel: Karolina Polak hodowla Nakajima, Ilona Kacprzak Hodowla Melody Samssie

5/5

Opis

5/5
Niespodziewanie powróciła z Włoch do Polski córka Ginger i Texsasa. Dla nas to wyjątkowy miot, bo pierwszy miot aussie w naszej hodowli. Pamiętam malutką Chryss i to jak bardzo miała uroczy pyszczek. Na każdym zdjęciu ślicznie wychodziła. 
 
Ponieważ Chryss jest już dorosłą suczką nie mogliśmy jej zatrzymać w naszej hodowli by u nas mieszkała. I bardzo zależało mi na znalezieniu jej domu, gdzie będzie obdarzona miłością i radością. Dzięki pomocy i życzliwości Karolina Polak , która zgodziła się przyjąć w swoje progi Chryss, ta suczka ma wspaniały dom pełen miłości.
Chryss jest uczuciowa, bardzo grzeczna i spokojna. Ma wielkie serce, to pies o anielskiej cierpliwości, jest czuła i ostrożna. Chryss jest mocno zaangażowana w relacje z człowiekiem, ale także chętna do zabawy z innymi psami.
Przybycie Chryss połączyło historie dwóch hodowli Melody Samssie oraz Nakajima jako suczka na współwłasność. Mamy wspólne plany hodowlane oraz wystawowe.  Jeszcze raz dziękuję Ci Karolina że przyjęłaś ją w swoje progi ❤️
5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish