5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Dancing Queen Chacha

5/5

Melody Samssie DANCING QUEEN CHACHA

Imię domowe: Chacha

Data urodzenia: 2.10.2021

Ojciec: THE UNIQUE TWIGLIGHT Orleansnow

Matka: Winter Sky BAIKAL PEARL

Hodowca: Ilona Kacprzak

Właściciel: Ilona Kacprzak

Miot: D

5/5

Opis

5/5

Chacha z wyglądu nie wiele przypomina swoją matkę, jest wysoka jak Kiara natomiast z pyszczka bardziej przypomina ojca. Tak samo jest rozmowna jak jej mama i siostra. Prócz szczekliwości Chacha jest bardzo grzeczna i sokojna, uwielbia się przytulać i okazywać czułość.

Ma bardzo dobry kontakt z pozostałymi psami. Mimo, że jest o wiele młodsza chce im we wszystkim dorównać. Jest z niej również zadziora, jeśli jej się coś nie spodoba lub jakiś psiak za mocno ją uszczypnie, bez wahania mu się odgryzie.

W nowych sytuacjach i otoczeniu bardzo szybko się odnajduje. Jest bardzo otwarta na nowości. Wręcz nie boi się niczego. A same poznawanie nowych rzeczy przyjmuje z zaciekawieniem i z chęcią.

Wybór z pośród czterech córek Kiary nie był łatwy, choć Chacha już od porodu przykuła naszą uwagę. Chacha ma piękną budowę i postawę, zanim padł ostateczny wybór bardzo przyjrzeliśmy się budowie szczeniąt.

Miot ten był powtórzonym miotem z pary Kiara i Rival, gdyż wiedziałam że chcę wzbogacić swoją hodowlę poprzez pulę genów ojca. Widząc jak dorastają dzieci Kiary i Rivala z poprzedniego miotu, tylko utwierdziłam się w tym by zostawić po tej parze suczkę. I tak oto Chacha została w naszej dużej rodzinie.

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish