5/5

SAMOYED

5/5
5/5

Amazing Candy

5/5

Melody Samssie AMAZING CANDY

Imię domowe: Candy

Data urodzenia: 10.08.2019

Ojciec: Smiling Miracle FAMOUS IDOL

Matka: Winter Sky BAIKAL PEARL

Hodowca: Ilona Kacprzak

Właściciel: Ilona Kacprzak

Miot: A

5/5

Opis

5/5

Prawdziwy przyjaciel pozostawia ślady łap w sercu. Candy to dobry duch naszego domu. O jej wyjątkowości świadczy oddanie, wierność i niemalże dziecięca ufność do ludzi. To słodycz życia. Można się bez niej obejść, tylko po co? Z nią każdy dzień lepiej „smakuje”.

Candy ma działanie zbliżone do czekolady … wpływa pozytywnie na nasz nastrój, rozjaśnia umysł, pobudza do działania.Utożsamia się z naszymi wszystkimi psami, od każdej z nich uczy się czegoś innego. I nie zawsze są to tylko pozytywne rzeczy, potrafią to być też złe nawyki. Od małego jako jedyna z całego swojego rodzeństwa lgnęła do naszych psów, nawiązywała z nimi kontakt i pragnęła ich bliskości.Uroda urodą, a co z inteligencją.

Mogę powiedzieć śmiało, że Candy jest bardzo sprytna. Już teraz wie jak postawić na swoim, potrafi zabrać pozostałym naszym psom piłkę, zabawkę, czy smakołyk. Jeszcze trochę, a nie dadzą sobie z nią rady. Jest jeszcze mała, a już teraz dobrze radzi sobie w życiu.

Wdzięku i czaru mogłaby jej pozazdrościć nie jedna Instagramowa gwiazda. Nie ma zdjęcia na którym nie wyszła by fotogenicznie. A jej spojrzenie, aż samo przykuwa uwagę i można je interpretować na wiele sposobów.To cała nasza słodycz – Candy.

 

5/5

Galeria

5/5
EnglishPolish